•  Türkçe | ₺

Kurumsal Seyahat Yönetimi


Müşteri Yönetim Danışmanlığı

Müşterilerimizin talepleri dikkate alınarak şirketlere özel oluşturduğumuz seyahat politikalarıyla, seyahat giderlerini azaltmayı ve kontrol altına almayı hedefliyoruz.

Otel Rezervasyonu

Kurumsal gücümüz doğrultusunda; Türkiye ve dünya çapındaki işbirliklerimiz ile müşterilerimizin taleplerini rahatça karşılayabildiğimiz gibi önerilerde bulunabilecek bir tecrübeye sahibiz. Konusunda son derece deneyimli, sektörün içerisinde önemli görevlerde yer alıp tecrübe kazanmış ekibimizle işinizi hızlandırır, sizin adınıza düşünülmesi gereken her ayrıntıyı bir adım önde düşünüp sizlere gereken rahatlığı sağlarız.

Uçak Bileti

IATA üyesi olarak, dünya çapındaki havayolu firmalarıyla kurduğumuz işbirliği sayesinde, servis verdiğimiz tüm firmalara maksimum kolaylığı, ulaşılabilirliği ve avantajlı fiyatları tatilolayi.com güvencesiyle, dinamik ve proaktif ekibimizle sizlere güvenli bir ortamda gerekli servisi detaylarıyla hızlıca sağlarız.

Vize Hizmetleri

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, kendilerine tam bir danışmanlık verilerek öncelikle doğru yönlendirme yapar, başvuruların sıkıntısız geçebilmesi için evrak kontrolünü eksiksiz sağlarız. Vize başvurunuz sırasında sizlere eşlik ederek başvuru sürenizin sorunsuz sonuçlanmasını gerçekleştiririz.

Araç Kiralama & Transfer

Global anlaşmalarımız ile yurt içi ve yurt dışında son model araçlarla, konusunda deneyimli ve nezaketli şoförlerle transfer ve araç kiralama servisi sağlarız.

7/24 Destek

Kesintisiz hizmet vermeyi ilke edinerek, sizlere vereceğimiz özel telefon numaraları ile mesai dışı taleplerinize anlık cevap vermeye devam ediyoruz.