•  Türkçe | ₺
Dedeman Otel Konaklamalı Sapanca, Maşukiye ve Kartepe TuruDedeman Otel Konaklamalı Sapanca, Maşukiye ve Kartepe TuruDedeman Otel Konaklamalı Sapanca, Maşukiye ve Kartepe TuruDedeman Otel Konaklamalı Sapanca, Maşukiye ve Kartepe TuruDedeman Otel Konaklamalı Sapanca, Maşukiye ve Kartepe TuruDedeman Otel Konaklamalı Sapanca, Maşukiye ve Kartepe TuruDedeman Otel Konaklamalı Sapanca, Maşukiye ve Kartepe TuruDedeman Otel Konaklamalı Sapanca, Maşukiye ve Kartepe TuruDedeman Otel Konaklamalı Sapanca, Maşukiye ve Kartepe TuruDedeman Otel Konaklamalı Sapanca, Maşukiye ve Kartepe TuruDedeman Otel Konaklamalı Sapanca, Maşukiye ve Kartepe Turu

Dedeman Otel Konaklamalı Sapanca, Maşukiye ve Kartepe Turu


  • Maşukiye
  • Sapanca
  • Ormanya
  • Kartepe
Dedeman Kartepe Kocaeli'de hamam, sauna ve kapalı yüzme havuzunu ücretsiz kullanarak, yarım pansiyon konaklamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

İstanbul'un yanı başında karın keyfini çıkarmak için rotanı Kartepe'ye çevirmeye ne dersin? Maşukiye'nin eşsiz doğasında enerji depolayacak, Kartepe'de kayak yapmaya doyamayacaksınız.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
İstanbul, Kartepe

Buluşma Yerleri ve Saatleri

04:50 Beylikdüzü (Migros Önü)
05:00 Avcılar Otobüs Durağı
05:15 İncirli (Ömür Plaza Önü)
05:35 Mecidiyeköy (Mado Önü)
06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi
06:10 Bostancı Otobüs Durağı
06:25 Kartal Köprüsü Altı
06:30 Pendik E-5 Otobüs Durağı
06:45 Çayırova McDonald's
06:55 Gebze (Center)
07:20 İzmit (Halk Evi Önü)

Belirtilen noktalarda buluşmamızın ardından, 5 yıldızlı Dedeman Kartepe Kocaeli konaklamalı Sapanca, Maşukiye ve Kartepe turumuz için yola çıkıyoruz. Turumuza ilk olarak Hereke'de bulunan restoranımızda serpme kahvaltı ile başlıyoruz. Kahvaltının ardından, Kartepe'ye ulaşmadan önce kayak ekipmanları kiralayabileceğimiz kayak odamızda mola veriyoruz. Kayak malzemelerimizi aldıktan sonra kayak merkezine çıkıyor ve gün boyu kayak keyfine başlıyoruz. Kayak yapan misafirlerimiz telesiyejler ile zirveye çıkabilir veya acemi pistinde kayak yapmaya başlayabilirler. Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz kayak merkezinde bulunan kafelerde vakit geçirebilir, teleferikler ile zirveye çıkabilirler veya kızak alanında kızak ile kaymanın tadınını çıkarabilirler. Akşam saat 16:00 civarında (hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir) aracımıza binerek otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklamayı burada gerçekleştireceğiz.

Sabah Kahvaltısı: Hereke'de serpme kahvaltı olarak alınacaktır. (Ekstra)
Öğle Yemeği: Kartepe'de sucuk ekmek + içecek şeklinde ekstra olarak alınacaktır. 
Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelde alınacaktır ve tur ücretine dahildir.Konaklama: 5* Dedeman Kartepe Kocaeli
2.
Gün
Kocaeli, İstanbul

Otelde aldığımız kahvaltının ardından, otobüslerimize binerek Kocaeli'nin yeşil beldelerinden birisi olan Maşukiye'ye hareket ediyoruz. Etrafı yemyeşil, sağlı sollu et-mangal ve alabalık lokantalarıyla dolu bir yoldan geçilerek ulaşılan Maşukiye; elma, ceviz ve kiraz ağaçlarıyla kaplı bir vadidir. Maşukiye’ye vardığımız zaman tertemiz havası ve yemyeşil doğanın içerisinde güzel bir yürüyüşe başlıyoruz. Şehrin kalabalık gürültüsünden uzaklaşıp, doğa içerisinde gerçekleştirdiğimiz bu yürüyüş sırasında çektiğimiz harika fotoğraflar bu geziyi ölümsüzleştirecektir. Doğa yürüyüşümüzü gerçekleştirdikten sonra dileyen misafirlerimiz doğa içerisindeki gezisine devam edebilir, dileyen misafirlerimiz muhteşem atmosfer içerisinde çay, kahve yudumlayabilir veya  ekstra olarak düzenlenecek atv safari, zipline utv turu gibi aktivitelere katılabilirler. Atv kullanımı ve güvenliği hakkında bilgiler veriliyor ve ardından rehber eşliğinde yaklaşık 45 dk. sürecek safari turumuza başlıyoruz. Safari turumuz sırasında Maşukiye'nin kayın ağaçları arasında zorlu patika yollarda yolculuk yapacağız. Patikalardan, derelerden, sulardan geçerek Samanlı Dağı'nın muhteşem manzarasını ve bu eğlenceyi fotoğraflamak için kısa molalar vereceğiz. Ardından bindiğimiz noktaya geri dönerek safari turumuzu sonlandırıyoruz. Maşukiye'deki zamanımızın bitmesinin ardından öğle yemeğimiz için mola veriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından eski adıyla Uzuntarla Tabiat Parkı yeni adıyla Ormanya Doğal Yaşam Parkı’na doğru hareket ediyoruz. Ormanya Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmıştır ve projenin planlaması 10 yıldan fazla zaman sürmüştür. Doğal çevresiyle 4000 dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı dünyanın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkıdır. İçerisinde bulunan canlıların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı’nda gelen ziyaretçiler için de tüm detaylar incelikle ve titizlikle planlanmıştır. Ormanya Doğal Yaşam Parkı, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içerisinde barındırıyor. Ala geyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok canlı türü park içerisinde doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Yüzüklerin Efendisi ve Hobbitler filmiyle tanıdığımız kahramanların kaldıkları evlerin bulundukları alanları geziyoruz. Ormanya gezimizden sonra, hemen yanında bulunan dubleks daire olarak tasarlanan ve içerisindeki tüm eşyaların ters olarak dizayn edildiği Ters Ev sizleri çok şaşırtacak. Ters ev gezimizin ardından Sapanca Gölü'ne doğru hareket ediyoruz. Sapanca gölü sahil şeridinde serbest zaman veriyoruz. Bu zaman sırasında göl kenarında yürüyüş yapabilir, deniz bisikletine binebilir yada günün yorgunluğunu atmak içine çay kahve yudumlayabilirler. Serbest zamanımızın bitmesinin ardından otobüsümüze binerek sizleri aldığımız noktalara bırakmak üzere İstanbula hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde fiyata dahil olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınacaktır.

DAHİL OLANLAR:
5* Dedeman Kartepe Kocaeli (1 gece otel konaklaması)
Kapalı yüzme havuzu, sauna ve spor salonu kullanımı
1 sabah kahvaltısı ve 1 akşam yemeği
Lüks otobüslerle ulaşım
Çevre gezileri
Profesyonel rehberlik hizmeti
Zorunlu seyahat sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Ekstra olarak belirtilen tüm organizasyonlar
Tüm öğle yemekleri ve alınan içecekler
Kayak ekipmanları
Teleferik

EK BİLGİLER

Turumuzun süresi 1 gece 2 gündür. Otel konaklaması 1 gece olarak gerçekleşmektedir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.

Rehberimiz programı eksiksiz gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Turlarımız tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilemez.

Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına görebelirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde acenta sorumlu değildir.

Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda acentanın sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bu turun gerçekleşmesi için katılımcı sayısının en az 30 olması gerekmektedir. Acenta yeterli sayıda misafire ulaşamaz ise turu bir başka seyahat acentası ile ortaklaşa düzenleme hakkını dahil olan olmayan hizmetler aynı kalmak şartı ile kendinde saklı tutmaktadır. Aksi bir durumda acenta misafirlerine 1 gün öncesinden haber vermek şartı ile turu iptal etme hakkı vardır.

Tur iptali acenta tarafından rezervasyon esnasında verilen cep telefonu numarası, yada mail üzerinden misafirlerine bildirilir. Yasal süreç olduğundan misafirlerin tazminat hakkı yoktur.

Turlarda kullanılacak araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir.

Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları; acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilmemesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası misafire ait özel bir harcamadır.)

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#13
LOKASYON:
Kocaeli (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
1 Sabah, 1 Akşam
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
300 TL
Kayak Takımı (Günlük)
350 TL
Board (Günlük)
400 TL
Kayak Kıyafeti Alt + Üst (Günlük)
175 TL
Kask
175 TL
Gözlük
100 TL
Eldiven Kiralama
200 TL
Eldiven Satın Alma

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
100 TL
İptal Güvence Paketi (İptal Güvence Paketi ile 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı her koşulda iptal etme fırsatı sunuyoruz.)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın2 Gün
Kocaeli
13

2.300TL

en düşük kişi başı

2.300TL

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.