•  Türkçe | ₺
Golden Age Hotel Konaklamalı Bodrum TuruGolden Age Hotel Konaklamalı Bodrum TuruGolden Age Hotel Konaklamalı Bodrum TuruGolden Age Hotel Konaklamalı Bodrum TuruGolden Age Hotel Konaklamalı Bodrum Turu

Golden Age Hotel Konaklamalı Bodrum Turu


  • Gidiş-Dönüş Ulaşım
  • Gece Kulübü
  • Her Şey Dahil Konsept
  • Bodrum Tekne Turu
  • 3 Gece Konaklama
  • Beach Etkinlikleri
Yeşil alanlarıyla, rengarenk çiçekleri ve ağaçlarıyla yeşile, maviye ve oksijene doyacağınız eşsiz bir mekanda mükemmel bir tatil sizleri bekliyor. Yaz aylarının bunaltıcı şehir havasından kaçan misafirleri Ege Denizi’nden gelen tatlı esintilerle karşılayacağız.

Denize sıfır mesafede olan Golden Age Hotel, botanik bahçesinin ortasında iki adet açık yüzme havuzu, bir adet kapalı yüzme havuzu, üç adet çocuk havuzu, iki adet kaydırak, özel plajı ve güneşlenme iskelesi ile konuklarını Ege denizinin kucağında mükemmel tatile davet ediyor. İster hamaklarda keyif yapın, ister çimlerin üzerine uzanın veya iskelede güneşlenin, yeşil mavi tabiatın içerisinde muhteşem gün batımının tadına doyasıya varın.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
İstanbul

Buluşma Yerleri ve Saatleri

22:00 İncirli (Dilek Pastanesi)
22:30 Mecidiyeköy Otobüs Durakları (Mado Önü)
23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi
23:10 Bostancı Köprüsü
23:20 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
23:30 Pendik Köprüsü Altı
23:40 McDonald's Çayırova
23:55 Gebze (Center)
02:15 Bursa Otogar

Belirlenen noktalardan siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra, Golden Age Hotel konaklamalı Bodrum turumuz için yola çıkıyoruz.

2.
Gün
Bodrum

Yolculuğumuzun molalarını Susurluk ve Bafa Gölü'nde veriyoruz. Daha sonra 3 gece 4 gün dolu dolu bir tatil geçireceğiniz cennet olarak adlandırılan Bodrum’a giriş yapıyoruz. Konaklayacağımız otele girişimizi tamamladıktan sonra sabırsızlıkla serinlemeyi beklediğiniz tertemiz denizin ve havuzun keyni çıkarmaya başlayabilirsiniz. Gün boyu her şey dahil olarak otelimizden faydalanabilirsiniz.

Sabah Kahvaltısı: Sabah yol üzerinde alınacaktır. (Ekstra)
Öğle Yemeği: Otelde ücretsiz olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelde ücretsiz olarak alınacaktır.Konaklama: Golden Age Hotel
3.
Gün
Bodrum

Bodrum tatil turuna isteyen misafirlerimiz diledikleri gibi devam edebilir. Dilerseniz Bodrum şehir merkezini keşfe çıkabilir, yorgunluk atıp güneşin tadını çıkarmak için beach ve kulüp etkinliklerine katılabilirsiniz. Gününüzü en mutlu şekilde tamamlamak için seçim tamamen sizin. (Gün sonunda rehberlerimiz etkinliklere katılım için size iletişim halinde olacaktır.)

Sabah Kahvaltısı: Otelde ücretsiz olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Otelde ücretsiz olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelde ücretsiz olarak alınacaktır.Konaklama: Golden Age Hotel
4.
Gün
Bodrum

Bodrum’un tatilciler için en sevilen lokasyonlardan biri olduğunu biliyor ve dilediğiniz gibi zamanınızı geçirebilmeniz için kendi planınızı yapmanıza olanak sağlıyoruz. Bodrum turları etkinliği kapsamında isterseniz beach ve kulüp etkinliklerini değerlendirebilir isterseniz çevrede minik bir geziye çıkabilir, alışveriş yapabilir, fotoğraf çekilebilir ve gün batımını Bodrum manzarası eşliğinde izleyebilirsiniz. Dileyen misarlerimiz Bodrum’a gelmişken mavinin her tonunu barındıran denizinin tekne ile tadını çıkarabilmek için tekne turu yapabilirler. Tekne turları ile toplam 5 koy gezilmektedir ve bu koylarda yüzme molaları verilmektedir. (Öğle yemeği dahil standart paket içermektedir.)

Sabah Kahvaltısı: Otelde ücretsiz olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Otelde ücretsiz olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelde ücretsiz olarak alınacaktır.Konaklama: Golden Age Hotel
5.
Gün
Bodrum, İstanbul

Tatilimizin son gününde benzersiz ve eğlenceli Bodrum tatilini sonlandırmak her ne kadar zor olsa da 12:00’da odalarımızı teslim ederek İstanbula geri dönüş araçlarda buluşuyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak, İstanbul çıkışlı Bodrum turları gibi organizasyonlarımızda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde ücretsiz olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Dönüş yolunda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Dönüş yolunda ekstra olarak alınacaktır.

DAHİL OLANLAR:
Fitness Center (10:00-19:00)
Sauna (10:00-19:00)
Türk hamamı (10:00-19:00)
Kapalı havuz (10:00-19:00)
2 adet açık havuz (1 adet su kaydırağı)
2 adet ayrı açık çocuk havuzu (1 adet su kaydırağı)
1 adet ayrı kapalı çocuk havuzu
Şezlong, şemsiye, minder
Açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemeği
Animasyon

HARİÇ OLANLAR:
Güzellik & Spa Merkezi
Masaj
Bebek bakıcısı
Kuaför
Market
Su sporları
Dalış kursu

EK BİLGİLER

Otel konaklaması 3 gece olarak gerçekleşmektedir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.

Rehberimiz programı eksiksiz gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Turlarımız tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilemez.

Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına görebelirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde acenta sorumlu değildir.

Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda acentanın sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bu turun gerçekleşmesi için katılımcı sayısının en az 30 olması gerekmektedir. Acenta yeterli sayıda misafire ulaşamaz ise turu bir başka seyahat acentası ile ortaklaşa düzenleme hakkını dahil olan olmayan hizmetler aynı kalmak şartı ile kendinde saklı tutmaktadır. Aksi bir durumda acenta misafirlerine 1 gün öncesinden haber vermek şartı ile turu iptal etme hakkı vardır.

Tur iptali acenta tarafından rezervasyon esnasında verilen cep telefonu numarası, yada mail üzerinden misafirlerine bildirilir. Yasal süreç olduğundan misafirlerin tazminat hakkı yoktur.

Turlarda kullanılacak araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir.

Kalınacak otellerdeki odalar otel tarafından belirlenmektedir. Odalar arasında seçim yapılamamaktadır.

Mola yerlerimiz yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevkii ve hizmet standartları açısından aynı kalmak kaydıyla değiştirilebilir.

Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuklar rehber ve yardımcısına aittir.

Turumuzda mücbir sebeplerden dolayı (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerin tur sırasında rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları halinde tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Olayı sorumlu değildir. Böyle bir durumda misafirin hak talebi doğmaz.

Ekstra bir turun herhangi bir sebeple gerçekleşmemesi halinde misafirin herhangi bir hak talebi doğmaz. Tatil Olayı bu durumlarda sorumluluğu yoktur.

Ekstra tur fiyatları dönemlere göre değişebilir. Böyle bir durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

Ulaşım aracı, otel, yeme-içme alanları ve tedarikçiler tarafından sağlanan bütün hizmetlerde misafir tarafından meydana gelebilecek maddi zararlardan Tatil Olayı sorumlu değildir. İşletmeler misafir tarafından meydana gelen maddi zararları talep etme hakkına sahiptir.

Kalkış noktaları için belirlenen saatlerde trafik, kaza vb. gibi rötar durumlarında gecikmeler yaşanabilir.

Araç içerisinde bulunan kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde misafire aittir.

Müze kart ve müze ören yeri girişleri tur ücretine dahil değildir. Tüm müze girişleri misafirler tarafından ödenir.

Turlarımızın başlangıç ve bitiş rotası bölge yoğunluğuna göre belirlenmektedir. Turumuz başlamadan kesinleşmiş rota başlangıç ve bitişini, misafirlerimiz diledikleri takdirde 2 gün öncesinde iletişime geçerek öğrenebilirler.

Misafirlerimizi tur bitiminde aldığımız durakların karşı istikametinde indirilecektir. Farklı bir noktada inmek için araç personellerine lütfen ısrarcı olmayınız.

Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları; acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilmemesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası misafire ait özel bir harcamadır.)

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#68
LOKASYON:
Bodrum (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
3 Sabah, 3 Öğle, 3 Akşam
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
Tüketicinin rezervasyonu/sözleşmeyi hizmetin başlamasına 30 gün kalaya kadar feshetmesi halinde, ödenmesi zorunlu olan vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere ödediği rezervasyon bedelinin tamamı kendisine iade edilir.

Paket turun başlamasına 30 günden daha az bir süre kala yapılacak sözleşmenin feshi bildirimlerinde ise ödenmesi zorunlu vergi, resim, harç, sigorta prim ödemesi ile 3. kişilere ödenip geri alınması mümkün olmayan bedeller ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflara ek olarak paket tur bedelinin %50’sini, 21 gün ve daha az süre kalması halinde ise %100’ünü Tatil Olayı’na cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri iptal hükmünde olup tarih değişikliği talepleri, ilgili maddelerde belirtilen süreler dikkate alınarak tüketici tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın