•  Türkçe | ₺
Karpalas City Hotel Konaklamalı Göynük, Mudurnu, Abant ve Kartalkaya Kayak TuruKarpalas City Hotel Konaklamalı Göynük, Mudurnu, Abant ve Kartalkaya Kayak TuruKarpalas City Hotel Konaklamalı Göynük, Mudurnu, Abant ve Kartalkaya Kayak Turu

Karpalas City Hotel Konaklamalı Göynük, Mudurnu, Abant ve...


  • Maşukiye
  • Abant
  • Mudurnu
  • Göynük
  • Gölcük
  • Kartalkaya
Bolu merkezde bulunan bölgenin ilk ve tek SPA oteli olma özelliğini taşıyan Karpalas City Hotel & Spa; konaklama süresi boyunca kapalı havuz, hamam ve sauna gibi hizmetlerden ücretsiz olarak faydalanmanıza imkan sağlıyor.

Hafta sonu konaklamalı Kartalkaya turları ile hem keyifle kayak yapacak, hem de doğal güzellikleri görme şansı bulacaksınız.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
İstanbul, Bolu

Buluşma Yerleri ve Saatleri

06:00 Beylikdüzü (Metrobüs Durağı)
06:10 Avcılar (Metrobüs Durağı)
06:30 Bakırköy (İncirli Durağı)
06:45 Mecidiyeköy (Mado Önü)
07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi
07:20 Kartal Köprüsü
07:40 Çayırova (McDonald's)

Siz değerli Tatil Olayı misafirleri ile önceden belirtilen kalkış noktalarında buluşarak, iki günlük muhteşem doğa turumuza başlamak üzere Maşukiye'ye hareket ediyoruz. Maşukiye’ye ulaştığımızda doğayla iç içe, çağıldayarak akan dere kenarında dileyen misafirlerimiz muhteşem tatlardan oluşmuş ekstra serpme kahvaltı alacak, dileyen misafirlerimiz ise bu vereceğimiz serbest zaman zarfında kafelerde zaman geçirebilir, isterlerse de doğanın güzelliğiyle beraber yürüyüş yapabilirler. Görsel şölen içinde, bol oksijenli ormanlarda, harika çiçek kokuları eşliğinde yapacağınız yürüyüşlerle kendimizi daha zinde ve ferah hissedeceğiz. Şehrin izbe havasından birazda olsa uzaklaşıp Maşukiye’de geçireceğiniz zamanların ruhumuzda unutulmaz hazlar bırakacağı kesin.

Misafirlerimiz Maşukiye’de, rengarenk doğa içerisinde gezi, ATV safari, zipline veya UTV turu gibi aktivitelere katılabilirler. (Ekstra) UTV veya ATV kullanımı ve güvenlik hakkında 10-15 dakikalık bilgi veriliyor. Bu kısa ve önemli bilgilerin ardından UTV veya ATV etkinliğİne katılan grubumuz rehber önderliğinde safariye başlıyor. Safari yaklaşık 45 dk sürmektedir. Bu gezimiz boyunca orman içerisinde, kayın ağaçlarının arasında, patika yollarda zorlu bir yolculuk yapılacaktır. Patikalardan, derelerden, sulardan geçerken Samanlı Dağı’nın hoş manzaralarını resimlemek için kısa molalar veriyoruz. Maşukiye gezimiz ruhumuza muhteşem bir haz katacak. Maşukiye gezimizin ardından rotamız Anadolu’da Türk yaşayışını, yerleşme kültürünü, mimarisini ve doğallığını korumuş, geleneklerini olabildiğince sürdürmüş önemli örneklerden biri olan Göynük'e geçiyoruz. Yörenin oluşumuna göre biçimlenmiş sokaklar, bu sokaklara göre biçimlenmiş yapılar arasında gezinip muhteşem Göynük evlerini doyasıya izliyoruz. Önce Akşemseddin Türbesi'ni geziyoruz, Göynük Zafer Kulesi'ni panoramik görüyoruz. Bizi eski zamanlara götüren bu hoş, anokronik anların ardından hareket noktamız Mudurnu deresinin her iki kenarına kurulmuş, tarihte ticari ve askeri açıdan önemli konumda bulunmuş, adeta canlı bir ruh Mudurnu. Öncelikle Mudurnu’nun tarihi ve ahşap evlerini adeta büyülenerek fotoğraflıyoruz. Sırasıyla Mudurnu Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamı, Mudurnu Saat Kulesi ve Kanuni Sultan Süleyman Camii, Kurtuluş savaşının adeta canlı tarihi Mudurnu Müzesi gezi noktalarımız. Sonrasında demirciler ve bakırcılar çarşısı ve muhteşem yerel ürünler için serbest zaman veriyoruz. Artık İstanbul’un yoğun stresinden eser kalmamış, adeta bir sporcu gibi dinç ve çevik gövdemiz, hazdan adeta kanatlanmış, artık meleksi ruhumuzla istikametimiz Bolu’da bir başka cennet köşe Abant Gölü. Usta bir ressamın elinden hatasız çıkmış, adeta yaşayan bir ruh, muhteşem Abant Gölü’nü doyasıya fotoğraflıyoruz. Burada verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz doğa yürüyüşü yapıp, dileyen misafirlerimiz Abant Gölü’nün hemen kenarına konumlanmış kafe ve restaurantlarda, büyüleyici göl manzarası eşliğinde, bu muhteşem doğada hiçbir distopyanın sokulamayacağı, tatlı düşlere, keyifli sohbetlere dalmış çay ve kahvelerini yudumlayabilirler. Abant gezimizi sonlandırarak Bolu’daki otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği otelimizde açık büfe olarak alınacaktır. Dileyen misafirlerimiz otelde ücretsiz havuz, hamam, sauna keyfi yapabilir, masaj (Ekstra) imkanlarından da yararlanabilir.

Sabah Kahvaltısı: Maşukiye'de serpme kahvaltı olarak alınacaktır. (Esktra)
Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır ve tur ücretine dahildir.Konaklama: Karpalas City Hotel & Spa
2.
Gün
Kartalkaya, İstanbul

Sabah otelde alacağımız ücretsiz açık büfe kahvaltının ardından, Kartalkaya Kayak Merkezi'ne doğru hareket ediyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz kayak yapabilir, kızakla kayabilir veya dileyen misafirlerimiz de kartopu oynayarak karın tadını çıkarabilir. Bedenimizde tatlı bir yorgunluk ile Kartalkaya gezimizi nihayetlendiriyoruz. Daha sonra muhteşem Gölcük Milli Parkı'na gidiyoruz. Burada doğayla iç içe serbest öğlen yemeğimizi alıyoruz. Öğlen yemeğinin ardından Gölcük Gölü’nün büyülü manzarasını fotoğraflıyor ve gölün etrafında çam ormanlarının gölgesinde doğa yürüyüşleri yapıyoruz.Artık hepimiz huzurlu ve mutlu, ruhumuza ve bedenimize doyasıya aldığımız, bize uzun süre yetecek enerjiyle İstanbul’a hareket ediyoruz. Bir sonraki Tatil Olayı organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır ve tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Ekstra olarak alınacaktır.

DAHİL OLANLAR:
Karpalas City Hotel (1 gece dağ konaklaması)
1 sabah kahvaltısı, 1 akşam yemeği
Lüks otobüslerle ulaşım
Profesyonel rehberlik hizmeti
Zorunlu seyahat sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Ekstra olarak belirtilen tüm organizasyonlar
İlk gün sabah kahvaltısı
Öğle yemekleri ve alınan içecekler
Kayak ekipmanları
Tüm kişisel harcamalar

EK BİLGİLER

Turumuzun süresi 1 gece 2 gündür. Otel konaklaması 1 gece olarak gerçekleşmektedir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.

Rehberimiz programı eksiksiz gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Turlarımız tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilemez.

Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına görebelirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde acenta sorumlu değildir.

Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda acentanın sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bu turun gerçekleşmesi için katılımcı sayısının en az 30 olması gerekmektedir. Acenta yeterli sayıda misafire ulaşamaz ise turu bir başka seyahat acentası ile ortaklaşa düzenleme hakkını dahil olan olmayan hizmetler aynı kalmak şartı ile kendinde saklı tutmaktadır. Aksi bir durumda acenta misafirlerine 1 gün öncesinden haber vermek şartı ile turu iptal etme hakkı vardır.

Tur iptali acenta tarafından rezervasyon esnasında verilen cep telefonu numarası, yada mail üzerinden misafirlerine bildirilir. Yasal süreç olduğundan misafirlerin tazminat hakkı yoktur.

Turlarda kullanılacak araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir.

Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları; acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilmemesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası misafire ait özel bir harcamadır.)

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#29
LOKASYON:
Bolu (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
1 Sabah, 1 Akşam
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
100 TL
İptal Güvence Paketi (İptal Güvence Paketi ile 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı her koşulda iptal etme fırsatı sunuyoruz.)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın2 Gün
Bolu
29

2.499TL

en düşük kişi başı

2.499TL

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.