•  Türkçe | ₺
Marmaris, Gökova, Datça, Bodrum Yüzme ve Kültür TuruMarmaris, Gökova, Datça, Bodrum Yüzme ve Kültür TuruMarmaris, Gökova, Datça, Bodrum Yüzme ve Kültür Turu
 İYİ SEÇİM!

Marmaris, Gökova, Datça, Bodrum Yüzme ve Kültür Turu


  • Azmak Çayı
  • Gelibolu Adası, Kleopatra Plajı
  • Sedir Adası, Lacivert Koy
  • Eski Datça, Yeni Datça
  • Marmaris, Bodrum, Gökova Tekne Turu
  • Dalyan, İztuzu Plajı
Bodrum’un sularını, Gökova’nın en güzel koylarını tek tek gezerken Marmaris’in eğlence dolu gece hayatını keşfedeceksiniz.

Ege’nin incisi Bodrum’da başlayıp Azmak Çayı’nın serin sularında sonlanacak olan bu tur boyunca mavinin en güzel tonlarını taşıyan koylarda yüzmeye hazır olun.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün

Buluşma Yerleri ve Saatleri

19:00 Beylikdüzü Metrobüs Durağı
19:10 Avcılar Otobüs Durakları Önü
19:30 İncirli Dilek Pastanesi Önü
20:00 Mecidiyeköy Mado Pastanesi Önü
20:20 Kadıköy Evlendirme Dairesi
20:45 Kartal Köprüsü Ankara Yönü
21:10 McDonald's Çayırova

Belirlenen noktalardan siz değerli Tatil Olayı misafirlerini aldıktan sonra, yüzme molalı Ege turumuz için gece yolculuğuna başlıyoruz.

2.
Gün
Dalyan, Marmaris

Sabah kahvaltısının ardından Dalyan'a varıyor ve teknemize biniyoruz. Teknemiz bizi muhteşem sazlıkların arasında gezdirirken Kral Kaya Mezarları'nı görüyoruz. Daha sonra ciltteki kırışıklıklara, mide sorunlarına ve siyatik hastalığına iyi geldiği söylenen Dustin Hoffman, Jack Nicolson, İspanya Prensi Felipe De Carlos gibi ünlülerinde geldiği Dalyan Çamur Banyosu için bir saatlik çamur banyosu molası veriyoruz. (15 TL) Öğle yemeğini teknede kaptanımızın yapacağı keyif dolu mangalla alıyoruz. Buradan Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için dünyaca ünlü İztuzu Plajı'na gidiyoruz. Burada yüzme molaları ve serbest zaman veriyoruz. Daha sonra yine muhteşem doğa ve sazlıkların arasından teknemizle dönüş yoluna geçiyoruz. Dalyan’dan dinlenmek için otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği otelimizde alınacaktır. Konaklama Marmaris’te olacağından dileyen misaifirlerimiz Marmaris gecelerinde dilediği gibi zaman geçirebilir.

Sabah Kahvaltısı: Yol üzerinde alınacaktır. (Ekstra)
Öğle Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır ve tur ücretine dahildir.Konaklama: Hotel Adler vb.
3.
Gün
Marmaris, Gökova

Sabah otelimizden alınacak kahvaltı sonrası Marmaris plajlarında zaman geçirebilirsiniz. Dileyen misafirlerimizle evleriyle mimarlık ödülüne sahip Akyaka beldesine geliyoruz. Burada verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz muhteşem flora ve faunaya sahip Azmak Çayı'nı fotoğraflayabilir veya Azmak Çayı tekne turuna katılabilir, plajda dilediği gibi zaman geçirebilir. Dileyen misafirlerimizle buradan Gökova tekne turu için teknemize biniyoruz. Jacques Cousteau'nun dünyanın cenneti dediği Gökova'nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. Gelibolu Adası, Cleopatra Plajı, Sedir Adası, İncekum, Lacivert Koy vb. yüzeceğimiz koylar arasındadır. Bu güzel turun sonunda Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Muhteşem Aşıklar Yolu’nu gezip fotoğraf çektikten sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde tur ücretine dahildir. Akşam yemeğinin ardından dileyen misafirlerimiz Marmaris’te dilediği gibi zaman geçirebilir.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır ve tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır ve tur ücretine dahildir.Konaklama: Hotel Adler vb.
4.
Gün
Datça

Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrası, siz değerli misafirlerimizle Datça’ya gidiyoruz. Öncelikle Eski Datça’ya geçiyoruz. Eski Datça’nın eaş evlerle süslü sokaklarında yürüyerek Can Yücel Sokağı'na ulaşıyoruz. Ünlü şairimiz Can Yücel’in çok sevdiği ve son yıllarını geçirdiği evi dışarıdan görerek, yine Can Baba’nın sağlığında her gün gittiği Orhan'ın Köy Kahvesi'nde çay kahve molası veriyoruz. Verilen serbest zamanda Eski Datça’nın güzel sokaklarını fotoğraflıyoruz. Ardından Yeni Datça’yı panoromik geziyoruz. Serbest öğlen yemeğinin ardından taşlık ve kumluk plajlarında yüzmenin ve güneşlenmeniz için serbest zaman veriyoruz. Harika Datça denizinde yüzmenin ve güneşin tadını doyasıya çıkarıyorsunuz. Sonrasında Datça’da yerel köy ürünleri (meşhur Datça bademi, zeytin, kavala kurabiyesi, ezme çeşitleri vb.) alışverişi yaptıktan sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği otelde tur ücretine dahil. Akşam yemeğinin ardından dileyen misafirlerimiz Marmaris’te dilediği gibi zaman geçirebilir.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır ve tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır ve tur ücretine dahildir.Konaklama: Hotel Adler vb.
5.
Gün
Marmaris

Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrası, dileyen misafirlerimiz Marmaris tekne turuna katılabilir. Dileyen misafirlerimiz Jip Safari yapabilir veya Marmaris plajlarında zaman geçirebilir. Dinlenmek isteyen misafirlerimiz otelde kalarak havuz keyfi yapabilirler.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır ve tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır ve tur ücretine dahildir.Konaklama: Hotel Adler vb.
6.
Gün
Bodrum

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Bodrum’a geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz Bodrum tekne turuna katılabilir veya Bodrum’un eşsiz plajlarında deniz, güneş ve kumun tadını çıkarabilir. Bodrum tekne turunda Karaada, Sıcaksu Mağarası, Akvaryum Poyraz Koyu gibi güzel koylarda yüzmenin tadına bol bol varacaksınız. Tekne turu ve diğer aktvitelerin ardından Bodrum’da dileyen misafirlerimiz Bodrum’un eşsiz cafe ve restorantlarında serbest zamanda dilediği gibi zaman geçirebilir. Akşam saatlerinde belirlenen yerde toplanıp İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz.

Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Tatil Olayı organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Not: Öğle yemeği tekne turuna katılanlar için ücrete dahildir. Diğer misafirlerimiz ekstra alabilceklerdir.


DAHİL OLANLAR:
Otellerde 4 gece yarım pansiyon konaklama
Otelde açık büfe 4 sabah kahvaltısı
Otelde açık büfe veya set menü 4 akşam yemeği
Lüks araçlarla ulaşım
Dalyan tekne turu (Yemek ekstra)
Gökova tekne turu (Yemek ekstra)
Programda belirtilen çevre gezileri
Profesyonel rehberlik hizmeti
Zorunlu seyahat sigortası

HARİÇ OLANLAR:
İlk gün sabah kahvaltısı
Tüm yemeklerde alınan içecekler
Tüm öğle yemekleri
Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar
Kişisel harcamalar
Marmaris tekne turu (İsteğe bağlı)
Bodrum tekne turu (İsteğe bağlı)

EK BİLGİLER

Turumuzun süresi 5 gece 6 gündür. Otel konaklaması 4 gece olarak gerçekleşmektedir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.

Rehberimiz programı eksiksiz gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Turlarımız tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilemez.

Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına görebelirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde acenta sorumlu değildir.

Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda acentanın sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bu turun gerçekleşmesi için katılımcı sayısının en az 30 olması gerekmektedir. Acenta yeterli sayıda misafire ulaşamaz ise turu bir başka seyahat acentası ile ortaklaşa düzenleme hakkını dahil olan olmayan hizmetler aynı kalmak şartı ile kendinde saklı tutmaktadır. Aksi bir durumda acenta misafirlerine 1 gün öncesinden haber vermek şartı ile turu iptal etme hakkı vardır.

Tur iptali acenta tarafından rezervasyon esnasında verilen cep telefonu numarası, yada mail üzerinden misafirlerine bildirilir. Yasal süreç olduğundan misafirlerin tazminat hakkı yoktur.

Turlarda kullanılacak araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir.

Kalınacak otellerdeki odalar otel tarafından belirlenmektedir. Odalar arasında seçim yapılamamaktadır.

Mola yerlerimiz yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevkii ve hizmet standartları açısından aynı kalmak kaydıyla değiştirilebilir.

Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuklar rehber ve yardımcısına aittir.

Turumuzda mücbir sebeplerden dolayı (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerin tur sırasında rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları halinde tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Olayı sorumlu değildir. Böyle bir durumda misafirin hak talebi doğmaz.

Ekstra bir turun herhangi bir sebeple gerçekleşmemesi halinde misafirin herhangi bir hak talebi doğmaz. Tatil Olayı bu durumlarda sorumluluğu yoktur.

Ekstra tur fiyatları dönemlere göre değişebilir. Böyle bir durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

Ulaşım aracı, otel, yeme-içme alanları ve tedarikçiler tarafından sağlanan bütün hizmetlerde misafir tarafından meydana gelebilecek maddi zararlardan Tatil Olayı sorumlu değildir. İşletmeler misafir tarafından meydana gelen maddi zararları talep etme hakkına sahiptir.

Kalkış noktaları için belirlenen saatlerde trafik, kaza vb. gibi rötar durumlarında gecikmeler yaşanabilir.

Araç içerisinde bulunan kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde misafire aittir.

Müze kart ve müze ören yeri girişleri tur ücretine dahil değildir. Tüm müze girişleri misafirler tarafından ödenir.

Turlarımızın başlangıç ve bitiş rotası bölge yoğunluğuna göre belirlenmektedir. Turumuz başlamadan kesinleşmiş rota başlangıç ve bitişini, misafirlerimiz diledikleri takdirde 2 gün öncesinde iletişime geçerek öğrenebilirler.

Misafirlerimizi tur bitiminde aldığımız durakların karşı istikametinde indirilecektir. Farklı bir noktada inmek için araç personellerine lütfen ısrarcı olmayınız.

Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları; acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilmemesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası misafire ait özel bir harcamadır.)

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#84
LOKASYON:
Ege (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
4 Sabah, 4 Akşam
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın