•  Türkçe | ₺

Bansko Turları

Çıkış Tarihi
BANSKO TURLARI LİSTELENİYOR
 • Bansko Kayak Turu

  Bansko kayak turları ile Bulgaristan'ın en iyi kayak merkezi sizleri bekliyor.
  5 Gün
  Otobus
  ---
  Detaylar


Bansko Kayak Turu

Bansko turları kış tatili sevenlerin vazgeçilmez tatil adreslerinden biridir. Bulgaristan'ın güneybatı taraflarında yer alan Bansko kasabası, yoğun kar yağışı ile oldukça sert geçen kış ayları ve kayak sporu için elverişli olan yüksek dağları ile kış sporları eşliğinde eğlenceli bir tatil yapma imkanı sunar. Hem yurt içinden hem de yurt dışından fazlasıyla ziyaretçisi olan Bansko, birçok ülkeden düzenlenen Bansko turları ile yılın her mevsimi tercih edilen tatil merkezlerinden biridir.

Yurtdışı kayak turları için başlıca tercihleriniz arasında yer alacak olan Bansko turları, en güzel tur fırsatları ile sizi bembeyaz bir yolculuğa davet ediyor.

Bansko Kayak Merkezi

Balkanların en popüler kayak merkezlerinden olan Bansko, kış tatillerini unutulmaz hale getiriyor. Bansko kayak otellerinin yer aldığı bu bölge, farklı zorluğa sahip pistleri ile kayakseverlerin gözdesi olmuştur. Bulgaristan kış turlarının en sevilen duraklarından biri olan ve 65 km. uzunluğundaki Bansko kayak pistleri ile en zor beğenen kayakçıları bile memnun ediyor.

Pamporovo Kayak Turu

Plovdiv’e yaklaşık 80 km mesafede bulunan Pamporovo’da kayak keyfi yapabilirsiniz. Pamporovo, Snejanka tepesinin eteklerine kurulmuş asırlık çam ağaçları bitki örtüsüne sahip olmasından dolayı seyahat severler için 4 mevsim ideal olan bir iklime sahiptir. Pamporovo kayak turları uygun fiyatlara sahip olmasıyla ön plana çıkıyor.

İzmir Çıkışlı Bansko Turu

Bansko kayak turu uçak yolculuğu ile yapılabildiği gibi ulaşımın otobüs ile kara yolu üzerinden sağlandığı turlar da mevcuttur. İstanbul çıkışlı Bansko turları için kara yolu seçeneği doğru bir tercih olabilir ancak İzmir çıkışlı Bansko turu tercih edecek olan tatilciler, hava yolu seyahati ile daha fazla zaman kazanabilirler.