•  Türkçe | ₺

Bulgaristan Turları

Çıkış Tarihi
BULGARİSTAN TURLARI LİSTELENİYOR
 • FIRSAT

  Surva Maskeli Oyunlar Festivali Ve Sofya, Plovdiv Turu

  Dünya'nın en önemli karnaval ve maskeli oyunlar etkinliği olan bu görsel şölenin tadını çıkarın.
  3 Gün
  Otobus
  99
  Detaylar
 • Bansko Kayak Turu

  Bansko kayak turları ile Bulgaristan'ın en iyi kayak merkezi sizleri bekliyor.
  5 Gün
  Otobus
  119
  Detaylar


SÜRE
TOPLAM FİYAT

Bulgaristan Turu

Karadeniz kıyısındaki güzel şehirleri, dağlık bölgelerdeki kayak pistleri ve uzun bir tarihe sahip kentleriyle Bulgaristan turları size keşfedecek pek çok tatil yerleri sunuyor. Güzel kentlerin yanı sıra Deliorman turları ile bu güzel ülkenin çarpıcı coğrafyasnı da keşfedebilirsiniz.

Günübirlik Bulgaristan Turları

Doğası, sıcak ve samimi atmosferiyle Bulgaristan, günübirlik turlar için de ideal oluyor. Komşu ülkenin görülmeye değer tarihi ve doğal yapıları, misafirleri kendisine hayran bırakıyor. Bu nedenle lüks otobüslerle ve profesyonel rehber eşliğinde yapılabilecek bu minik tatil kesinlikle keyifli bir gün geçirilmesini sağlıyor. Osmanlı kültürünün izlerini taşıyan farklı lezzetleri keşfetmek, ülkenin yöresel izlerini taşıyan eşyalardan kendinize hediye almak isterseniz günübirlik Bulgaristan turları tam size göre.

Hafta Sonu Bulgaristan Turu

Kısa süreli tatil yapmaktan hoşlananlar için son derece ideal olan hafta sonu tatili turları, özellikle yurt dışında vakit geçirmekten hoşlananlar için çok daha keyifli bir hal alıyor. Tatilciler için bütün detayların düşünüldüğü ve lüks otobüslerle ulaşımın sağlandığı bu turlarla, eğlenceli bir hafta sonu tatilinin başlangıcı yapılabiliyor. Böylelikle uçak bileti bulmak için zaman kaybı yaşanmıyor. Ayrıca ucuz Bulgaristan turları sayesinde hafta sonu tatili için pek fazla düşünmeye de gerek kalmıyor. Eğer ki sizin de yakın zaman için kısa bir tatil yapmaya niyetiniz var ama karar veremiyorsanız, hafta sonu Bulgaristan turlarına göz atabilirsiniz.

İzmir Çıkışlı Bulgaristan Turu

Ege'nin güzel sahil şeridi olan İzmir'den Bulgaristan'a düzenlenen yurt dışı İzmir çıkışlı turlar dahilinde son derece keyifli ve güzel bir gezi tatili yapılıyor. Lüks otobüslerle ve profesyonel rehber eşliğinde başlayan turlar için pek çok gezi durağı bulunuyor. Kavala'dan başlayan tatil turu rotası birbirinden güzel yerlerin görülmesini sağlıyor. Bulgaristan'dan dönüş günlerine yakın yapılan panoramik Sofya turları, tatilcileri bu şehrin doğal ve tarihi güzellikleriyle buluşturuyor. Ulaşımın otobüslerle yapılıyor olması da seyahat boyunca çevreyi görme imkanı tanıyor. Bu nedenle Sofya uçak bileti arayışına gerek kalmıyor. Tatil boyunca her noktada konaklamak için özenle seçilen Bulgaristan otelleri ve Sofya otelleri, tatilcilere konforlu bir dinlenme süreci sunuyor.

Bursa Çıkışlı Bulgaristan Turu

Bulgaristan'ı görmek isteyenler için Bursa'dan düzenlenen turların ilk varış noktası Belgrad oluyor. Oldukça fazla tarihi dokuya sahip olan Belgrad'da güzel bir geziyle, tatil turu da başlamış oluyor. Ardından Budapeşte, Prag, Viyana ve Sofya şehirleri de sırasıyla gezildikten sonra birbirinden güzel tatil anılarıyla tatilciler evlerine dönüyor. Lüks otobüslerle sağlanan ulaşım sayesinde, konforlu ve keyifli bir tatil geçirilerek pek çok yer görme imkanına sahip olunuyor. Dolu dolu Bulgaristan turları fiyatları ise herkesin bütçesine uygun olabilecek fırsatlarla sunuluyor.