•  Türkçe | ₺

Balkan Turları

Çıkış Tarihi
BALKAN TURLARI LİSTELENİYOR
 • Adriyatik Kıyıları Ve Budva Turu

  Süper promosyon fiyatlarımız ile Adriyatik Kıyıları ve Budva turu satın alarak, vizesiz 2 gece 3 gün ve Tiran şehir turu dahil harika bir tatil geçirebilirsiniz.
  4 Gün
  Ucak
  299
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞLI

  Adım Adım Balkan Rüyası Turu

  Balkanların gizemli ve büyülü dünyasını adım adım dolaşacağız.
  10 Gün
  Otobus
  569
  Detaylar
 • Üsküp Turu

  En ucuz ve vizesiz Makedonya turu fırsatları ile Üsküp şehrini gezip, Ohrid tekne turu ile tarihi yerleri görebilirsiniz.
  4 Gün
  Ucak
  360
  Detaylar
 • EKSTRALAR DAHİL

  Grand Balkan Turu

  En ucuz vizesiz Balkan turları ile tüm ekstra turlar dahil olarak Balkanların en güzel ülkeleri ve kültürlerini keşfetmenin heyecanını yaşayabilirsiniz.
  8 Gün
  Ucak
  849
  Detaylar
 • Kısa Balkan Turu

  En ucuz Balkan turları ile keşfedilmeyi bekleyen gizli hazineleri, tarihi yerleri ve büyüleyici manzaraları görme şansını yakalayın.
  4 Gün
  Otobus
  139
  Detaylar
 • OTOBÜS İLE

  Balkan Rüyası Turu

  Balkan rüyası turumuz ile 8 gün 7 gece boyunca, bütün çevre gezileri, ekstra turlar, akşam yemekleri ve Balkan gecesi dahil, 9 ülke, 5 başkent ve 24 şehir gezerek,…
  8 Gün
  Otobus
  399
  Detaylar
 • Adım Adım Balkan Masalı Turu

  Adım adım Balkan masalı turumuz ile 9 ülke, 5 başkent ve birbirinden güzel 25 şehri ziyaret ederek, farklı kültürlerin ve inançların beşiği olan Balkan coğrafyasının…
  9 Gün
  Otobus
  449
  Detaylar
 • UÇAK İLE

  Balkan Masalı Turu

  Saraybosna'da sanat eserlerinin arasında kaybolurken, Adriyatik kıyılarında nefis gün batımının tadını çıkarabilir; Bosna Hersek turu ile Medjugorje’yi ziyaret…
  8 Gün
  Ucak
  799
  Detaylar


SÜRE
TOPLAM FİYAT

Balkan Turları ve Vizesiz Balkan Turları

Vizeli ve vizesiz seçenekleri ile Balkanları keşfetmeye hazır olun. Tarihi, doğası, berrak denizi, şarkıları, lezzetli yemekleri, hareketli gece hayatı, Türkiye'ye yakınlığı ve vizesiz yurt dışı turlar arasında yer alması, Balkanları yaz ve kış tatilinin vazgeçilmezi yapıyor. Balkan turları, ucuz fiyatlı tur seçenekleri arasında her zaman ilk sıralarda geliyor. Batı ile doğu kültürünün harmanlandığı ve farklı kültürlerin hoşgörü içerisinde yaşadığı benzersiz coğrafyasıyla sizi kendisine hayran bırakacak Balkanları henüz görmediyseniz, hemen plan yapmaya başlayabilirsiniz. Sırbistan, Makedonya, Yunanistan, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Kosova gibi ülkelerin şehirlerini gezebilir ve tarihi dokusunu keşfedebilirsiniz. Balkanlar turları farklı tur programlarına sahip olduğu için birden fazla ülkeyi görebilir ve baştan başa bir Balkan turu yapabilirsiniz. Kendi içerisinde vizeli ve vizesiz, otobüslü ve uçaklı olarak ayrılan Balkan turlarının kapsamını bütçenize ve zevkinize göre şekillendirebilirsiniz.

Balkan Ülkeleri

Balkan turu kapsamında görülecek Balkan ülkeleri doğal güzellikler vadediyor. Ünlü isimlerinin de uğrak tatil yeri olan Hırvatistan, eşsiz doğası ve farklı atmosferiyle Karadağ, adaları ve yemekleri ile popüler tatil yeri Yunanistan, mimarisiyle göz dolduran Sırbistan, kültürü ile yabancılık çekmeyeceğiniz Bosna Hersek ve daha birçok ülkeyi Balkan turlarıyla keşfetmek mümkün.

Hırvatistan; Balkan ülkeleri arasında en popüler olan yaz rotasıdır. Dubrovnik, Zagreb, Split, Zadar gibi güzel kentleri ile Hırvatistan'ı Balkan turları ile görebilirsiniz.
Makedonya; Üsküp, Ohrid, Matka Kanyonu ile vizesiz gidilebilecek yerlerden biri olan Makedonya, yabancılık çekmeyeceğiniz; yemeği, müzikleri ve kültürü özümseyebileceğiniz yerlerdendir. Tekne turu ile Ohrid'i gezmek, doğal güzelliği ile hayran kalacağınız Matka Kanyonu'nda yürümek ve Makedonya'nın ezgilerini dinlemek size çok iyi gelecek.
Yunanistan; Vizeli Balkan ülkeleri arasında yer alan Yunanistan'da gezilecek harika yerler var. Yunanistan, kültürü ve deniz tatili için vazgeçilmez rotalar arasında yer alıyor. Selanik, Kavala, Atina gibi kültürel kentleri de ziyaret ederek keşif yapabilirsiniz.
Arnavutluk; Başkent Tiran, otantik görünümüyle Berat, sahil şeridi ile ünlü Durres, denizi ile hayranlık uyandıran Ksamil ve nice güzel yerleri ile Arnavutluk keşfedilmeyi bekleyen vizesiz Balkan ülkeleri arasında yer alıyor.
Karadağ; Balkan turları ile görebileceğiniz kendine has güzelliği olan ülkelerden biri de Karadağ oluyor. Dalmaçya kıyılarının güneyinde yer alan bu güzel ülkede mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında Budva ve Kotor geliyor.
Bosna-Hersek; Tarihi önemi ile herkesin görmesi gereken yerlerden biri olan Saraybosna'ya ev sahipliği yapan Bosna-Hersek de vizesiz Balkan ülkeleri arasındadır.
Kosova; Osmanlı eserine rastlayacağınız Kosova, denize kıyısı olmayan ve Avrupa’nın en genç ülkelerinden birisi olarak biliniyor. Kosova’da gezilecek yerler arasında iki tarihi kent olan Priştine ve Prizren yer alıyor.
Sırbistan; Son zamanların popüler yurt dışı rotalarından biri olan Belgrad'ın da yer aldığı Sırbistan hem vizesiz oluşu hem de çeşitli festivallere ev sahipliği yapması nedeniyle her kesimin ilgisini çekiyor. Belgrad ile birlikte Novi Sad, Niş ve Pazar şehirlerini de listenize dahil etmelisiniz. Sırbistan turunda tarihte adını çokça duyduğumuz Karlofça şehrini de ziyaret edebileceksiniz.

Vizesiz Balkan Turları

Vizesiz Balkan ülkeleri arasında Arnavutluk, Bosna Hersek, Karadağ, Kosova, Makedonya ve Sırbistan bulunuyor. Vize işlemleri ile uğraşmadan, pasaportu al ve git kolaylığına sahip vizesiz Balkanlar, birden fazla ülkeyi görebilme fırsatı sunduğu için en fazla tercih edilen yurt dışı turları arasında yer alıyor. Bu yüzden ekonomik tatil fırsatlarını değerlendirmek isteyenlerin ilk planladıkları yer oluyor Balkan turları oluyor.

Vizeli Balkan Turları

Hali hazırda vizeniz varsa ya da vize işlemlerini Tatil Olayı güvencesiyle kolaylıkla hallederek rahat bir şekilde seyahate çıkmak isterseniz, o halde vizeli Balkan ülkelerini de rotanıza dahil edebilirsiniz. Yunanistan, Bulgaristan, Hırvatistan başta olmak üzere Slovenya ve Slovakya gibi güzel ülkeleri, Balkan turu ile görebilme imkanı bulabilirsiniz.

Uçaklı Balkan Turları

Uçaklı seyahatlerini tercih eden tatil severleri mutlu edecek uçaklı Balkan turları tatilolayi.com'da bulunuyor. Uçaklı turların en büyük avantajlarından birisi de, istediğiniz ülkeye kısa sürede ve konforlu bir şekilde ulaşabilmenizi sağlıyor oluşudur. Uçaklı veya otobüslü Balkan turları için Balkan turları kategorisini incelemeye başlayabilir, uygun fiyat seçenekleriyle hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İzmir Çıkışlı Balkan Turları

Balkan turları ile keşfetmeye sadece İstanbul'da yaşayan misafirlerimizi davet etmiyoruz. Türkiye'nin tatil ve tarih kentlerinden biri olan İzmir'de yaşayan misafirlerimiz için de İzmir çıkışlı Balkan turu düzenliyoruz. Vizeli ve vizesiz olmak üzere farklı bütçelerde ve farklı tur programlarıyla düzenlenen İzmir çıkışlı Balkan turu ile zevkinize uyan bir rota planlayabilirsiniz.