•  Türkçe | ₺

Festival Turları

Çıkış Tarihi
FESTİVAL TURLARI LİSTELENİYOR
 • Alaçatı Ot Festivali Turu

  Ege'de yetişen binlerce bitkinin sergilendiği, birbirinden renkli görüntülere sahne olan ve eğlencelerle dolu ot festivalini Tatil Olayı ile keşfetmeye ne dersin?
  3 Gün
  Otobus
  2.999TL
  Detaylar


SÜRE
TOPLAM FİYAT

Festival Turları

Festival turları ile hem çılgınlar gibi eğlenip hem de lezzetli yöresel yemeklerin tadına bakacağınız, sabahlara kadar süren dans ve müzikler ile coşup, geleneksel ögelerle kültürleri yerinde öğrenebileceğiniz unutulmaz bir deneyime hazır olun. Doğasıyla, kültürüyle ve tarihiyle her şehrinden, her köyünden zenginlik taşan Türkiye’nin dört bir yanında birbirinden eğlenceli festivaller düzenleniyor. Tatil Olayı gezginleri, festival turları ile yörelerin kültürünü, yemeğini, insanını tanıma şansı elde ederken kendi bilgi birikimlerine de yeni deneyimler katacak.

Yurt Dışı Festival Turları

Yurt dışı festival turları, müzik, kültür ve diğer inançları deneyimlemek için harika bir fırsat sunuyor. Dünya'nın farklı yerlerinde gerçekleşen en ünlü festivallere katılmak isteyen kişiler için hazırlanmış olduğumuz harika paket turlar var. Bu turlar, festivalin düzenlendiği şehirde konaklama, ulaşım, festival bileti ve diğer aktiviteler gibi ihtiyaçlarınızı kapsıyor. Festival turları, tarihi ve kültürel yerleri de ziyaret etmenizi sağlayarak, unutulmaz bir tatil deneyimi sunar.

Festival Turu Fiyatları

Festival turlarında kalınacak gün sayısı, gidilen bölge ve kişi sayısı fiyat seçeneklerini de farklılaştırmaktadır. Uygun ve avantajlı fiyatlara sahip olan festival turları için Tatil Olayı'nın özel kampanyalarından yararlanarak karlı çıkabilirsiniz. Kültür turları içerisinde herkes için tatil fırsatı vadeden festival turları ile Anadolu'nun birçok yerinde yeni yerler ve gelenekler keşfederken unutulmaz yol arkadaşlıkları kuracaksınız. Festival coşkusunu sevdiklerinizle birlikte doyasıya yaşayacak, güzel hatıralar biriktireceksiniz.