•  Türkçe | ₺

Karadeniz Turları

Çıkış Tarihi
KARADENİZ TURLARI LİSTELENİYOR
 • Karadeniz Rüyası Ve Batum Turu

  Her saatinde yeni bir doğal güzellik ile büyüleneceğiniz, Karadeniz’in en güzel yaylalarını gezip yöresel lezzetleri yerine yiyeceğiniz bir Karadeniz turu sizleri…
  6 Gün
  Otobus
  5.990TL
  Detaylar
 • UÇAK İLE

  Rüya Gibi Doğu Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turu

  Kendinizi bir rüyanın ortasında hissedeceğiniz, her anını hafızalarınıza kazıyacağınız bir Karadeniz turuna ne dersiniz?
  6 Gün
  Ucak
  15.990TL
  Detaylar
 • UÇAK İLE

  Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turu

  Türkiye'nin en uygun ve en iyi Karadeniz turu firması olarak, uçaklı ve otobüslü Karadeniz turları seçenekleri ile Kurban Bayramı'nda 3 gece muhteşem bir Karadeniz…
  4 Gün
  Ucak
  12.490TL
  Detaylar
 • KESİN ÇIKIŞLI

  Karadeniz Fırtınası Ve Batum Turu

  Yeşilliklerle kaplı dağları, temiz havası ve denize uzanan yolları ile size bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayan Karadeniz turları, uçaklı ve otobüslü seçenekleri…
  5 Gün
  Otobus
  7.990TL
  Detaylar
 • UÇAK İLE

  Doğu Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turu

  Karadeniz’in muhteşem doğasını hissedip, attığınız her adımda büyüleneceğiniz, mavinin ve yeşilin her tonunu bir arada göreceğiniz bu turda eğlence dolu anlar sizleri…
  5 Gün
  Ucak
  14.490TL
  Detaylar
 • OTOBÜS İLE

  Dolu Dolu Doğu Karadeniz Ve Batum Turu

  Tulum eşliğinde horon vurup, Fırtına Deresi’nin asi suları üzerinde rafting yapmaya ne dersiniz?
  9 Gün
  Otobus
  12.990TL
  Detaylar


SÜRE
TOPLAM FİYAT

Karadeniz Turu

Yeşilliklerle kaplı dağları, deli akan dereleri, temiz havası ve denize uzanan yolları ile size bambaşka bir dünyanın kapısını aralayan Karadeniz turları, uçaklı ve otobüslü seçenekleri ile siz değerli Tatil Olayı misafirlerine unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor.

Karadeniz Turu Fiyatları

Uygun ve müşteri memnuniyeti yüksek Karadeniz turları için Tatil Olayı en doğru adrestir. En çok tercih edilen Karadeniz turu 3 gece sürer ve ulaşım, konaklama, kahvaltı ve akşam yemeği dahil olarak sunulur. Zamanı değerli misafirlerimiz için ucuz uçaklı Karadeniz turlarını önerebiliriz.

Uçaklı Karadeniz Turları

İstanbul, İzmir, Adana, Antalya ve Gaziantep çıkışlı uçaklı Karadeniz turları Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarına özel harika fırsatlar sunar. Ulaşım aracı olarak uçağı tercih ederek vaktinizin büyük bir kısmını yolda harcamayacaksınız. Böylece ne kadar fazla Karadeniz’de vakit geçirirseniz tatilinizden aldığınız keyif de o kadar artacak ve daha fazla yeri gezme fırsatı yakalayacaksınız.

Otobüslü Karadeniz Turları

Tatil Olayı siz değerli misafirleri için, yılın 12 ayı her hafta otobüslü Karadeniz turu düzenlemektedir. Otobüslü Karadeniz turlarımızda 3 gece otel konaklamalı, 4 gece otel konaklamalı, 5 gece otel konaklamalı, 6 gece otel konaklamalı ve 7 gece otel konaklamalı tur seçenekleri ile her bütçeye ve zamana uygun hizmet vermektedir.

Karadeniz ve Batum Turu

Karadeniz seyahatinizi bir Batum turuyla farklı heyecanlara taşıyabilirsiniz. Gürcistan ile yapılan anlaşmalarla pasaport gerekmeden, yalnızca kimliğinizle ziyaret edebileceğiniz Batum turlarında birbirinden güzel kiliseleri, ünlü botanik bahçesini, Medea heykelini ve Batum limanını görme şansı elde edeceksiniz. Dilerseniz Batum gecelerinin tadına bakabilir, hatta birbirinden eğlenceli casinolarda şansınızı deneyip kumarda mı yoksa aşkta mı kazanacağınızı görebilirsiniz.

Karadeniz Turu Gezilecek Yerler

Karadeniz turları ile gezilecek yerler seçilen gün sayısına ve hava şartlarına bağlı olarak değişmektedir. Tatil Olayı güvencesiyle düzenlenen Karadeniz turları ilgi çekici olmakla birlikte bu tura katılanlar yeşile doyabilir, bölgeye özel yemeklerden yiyebilir, tarihi mekanları gezebilirler. Özellikle bölgedeki Çamlıhemşin, Palovit, Ulugöl Tabiat Parkı, Trabzon Ayasofya Müzesi, Uzungöl, Pokut Yaylası gibi pek çok yer gezilebilecek ve görülebilecek mekanlar arasında yerini almaktadır.

Karadeniz Turu Ne Zaman Yapılmalı

Sıcak mevsimler Karadeniz turu için daha uygun olduğunu belirtmek mümkündür. Eğer Karadeniz'in yeşil alanlarına ve doğal güzelliklerine doymak istiyorsanız kış mevsiminin ardından bahar aylarında, özellikle Nisan ve Mayıs döneminde Karadeniz turlarımıza katılabilirsiniz.