•  Türkçe | ₺

Malta Turları

Çıkış Tarihi
MALTA TURLARI LİSTELENİYOR
 • Malta Turu

  En ucuz Malta turu ile turkuaz mavisi plajları, birbirinden güzel tarihi yapıları ve cumbalı evleri yakından görebilirsiniz.
  4 Gün
  Ucak
  599
  Detaylar


SÜRE
TOPLAM FİYAT

Malta Turları

Güney Avrupa'nın ada devletlerinden olan Malta; turkuaz mavisi plajları, birbirinden güzel tarihi yapıları ve cumbalı evleri ile turistik çekiciliğini her daim koruyor. Küçük bir ülke olmasına karşın, bünyesinde gezebileceğiniz 3 ayrı ada bölgesi barındırıyor. Gozo, Malta ve Comino adındaki bu adaların her biri ülkeye ayrı bir güzellik katıyor. Ayrıca ülkenin doğal limanları ve stratejik konumu da tatilcileri memnun etmeyi başarıyor. Çünkü ülkenin bu elverişli konumu sayesinde 2,5 saatlik yolculuğun hemen ardından Malta Hava Limanı'na inmeniz mümkün oluyor. Üstelik Türkiye'den direkt uçuşlar bulabilmeniz de son derece kolay. Ancak her ihtimale karşılık erken dönemlerde bilet rezervasyonunuzu gerçekleştirebilir ve böylelikle Malta gezinizi garanti altına alabilirsiniz. Dilerseniz tatilinizi Malta turları ile planlayabilir, ülkenin tüm turistik güzelliklerini ve değerlerini doyasıya keşfedebilirsiniz.

Malta Turları Fiyatları

Sıcak iklimi sayesinde yılın dört mevsimi yaz tatili yapabilmenizi mümkün kılan Malta'ya genellikle kampanyalı ve uygun fiyatlı tur programları gerçekleştiriliyor. Ayrıca Malta turları fiyatları, programların kapsamına ve sezona göre değişiklik gösterse de erken rezervasyon işlemleri sayesinde daha cazip ve makul seviyelere ulaşabiliyor. Tatilinizi kesin olarak kararlaştırdıysanız, mutlaka erken dönemlerde rezervasyon işlemlerinizi tamamlayarak daha hesaplı bir tatil geçirme olanağı elde edebilirsiniz. Ödeyeceğiniz tur fiyatı karşılığında ise gezi rehberleri, panoromik şehir turları, havaalanı transferleri, zorunlu seyahat sigortası ve Malta otelleri gibi daha pek tatil hizmetinden faydalanabileceksiniz.

Ucuz Malta Turları

7000 yıllık köklü tarihi, çarşaf gibi uzanan plajları, bal köpüğü rengindeki taş yapıtları ve zengin kültürel mirası sayesinde görenleri hayrete düşüren görkemli ülkede gezilebilecek pek çok turistik değer bulunuyor. Valette, Marsaxlokk, Gozo ve Mdina görebileceğiniz turistik lokasyonlardan birkaçı. Malta'nın başkentliğini yapan Valette, ülkenin kendine özgü taşlarından yapılmış burçları, renkli çiçekleri, yokuşlu dar sokakları ve heykelleri ile muhteşem bir şehir atmosferi sunuyor.

Küçük bir kasabayı andıran Marsaxlokk da Malta'nın en önemli simgelerinden bir tanesi. Luzzu ismindeki balıkçı kayıkları ve renkleri ile büyüleyen tarihi kapıları ile hoş saatler geçirmenize yardımcı oluyor. Feribotla ulaşım sunan Gozo ise ülkenin Malta'dan sonraki en büyük adası olarak ön plana çıkıyor. Adanın özellikle günün her anı hareketli olan ve tarihi duvarlarla çevrili Victoria başkenti mutlaka görülmeyi hak ediyor. Malta'nı en eski yerleşim bölgelerinden olan Mdina da çiçeklerle çevrili taş sokakları ve manzaralı bahçeleri ile gelen turistleri etkilemeyi başarıyor. Samimi ve misafirperver yerli halkı sayesinde ün kazanmış olan Malta Adası'na arkadaşlarınızla birlikte gelebilir ve tatilin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Dilerseniz farklı sezonlarda düzenlenen fırsatları takip edebilir ve ülkeyi en ucuz Malta turları ile ziyaret etme şansı elde edebilirsiniz.

Malta Turlarında Mutlaka Yapılması Gereken Aktiviteler

Orta Akdeniz'in tam merkezinde konuşlanmış olan bu turistik bölgeye, huzur dolu anlar geçirmek isteyenler için pek çok tur programları organize ediliyor. Düzenlenen programlar arasında sadece Malta'ya özgü turlar olduğu gibi diğer Akdeniz ülkelerini kapsayan tur seçenekleri de ön plana çıkıyor. Örneğin; İtalya'nın Sicilya ve Katanya gibi bölgeleri ile zenginleştirilen Malta turları, deniz ve kültür tatilini bir arada yaşamanıza imkan veriyor. Sadece Malta'yı içeren tur programları ise Akdeniz'in gizli kalmış bu göz alıcı rotasında renkli ve keyif verici bir gezi deneyimi vaat ediyor.

Alanında deneyimli rehberler eşliğinde gerçekleştirilen yurt dışı turları ile Akdeniz adalarında unutulmaz bir tatil deneyimine tanıklık edebilirsiniz. Tatil bütçenize ve zamanınıza uygun olan tur programlarına katılabilir ve açık hava müzesini andıran ada ülkesinde monoton yaşamdan uzak huzur verici anlar geçirebilirsiniz.