•  Türkçe | ₺

Vietnam Turları

Çıkış Tarihi
VİETNAM TURLARI LİSTELENİYOR
 • Elegant Vietnam Ve Kamboçya Turu

  Vietnam tatil turları, size klasik bir tatilden çok daha fazlasını vaat ediyor. Mistik bir kültürün perdesini aralayan Vietnam gezisi fırsatları, sizi yepyeni bir…
  10 Gün
  Ucak
  2.099
  Detaylar


SÜRE
TOPLAM FİYAT

Vietnam Turları

Son dönemlerin en popüler destinasyonları arasında yer alan Vietnam ve Kamboçya turu fırsatları ile keşfedilecek pek çok yer bulunuyor. Eski adı Saigon olan, bugün ise Ho Chi Minh City olarak anılan şehirde bir ülkenin yeniden doğuşuna tanık olacak, ünlü Vietnam gece hayatının tadını çıkaracaksınız. Enfes yemekler tadabileceğiniz ve keyifle alışveriş yapabileceğiniz pazarlarda gezip Vietnam Savaşı’nın kaybolmaya yüz tutmuş izlerini görebilir, her zaman güler yüzlü olan Vietnam halkı ile tanışabilirsiniz.

Vietnam Tatil Turları

Vietnam tatil turları, size klasik bir tatilden çok daha fazlasını vaat ediyor. Mistik bir kültürün perdesini aralayan Vietnam gezisi fırsatları, sizi yepyeni bir kültürle tanıştıracak. Dünyaca ünlü tapınaklar, pirinç bahçeleri ve derin tarihi kültür rotalarına ev sahipliği yapan Vietnam gezisinin yanında yakın ülkeler olan Singapur, Laos, Kamboçya ve Tayland gibi diğer Asya ülkelerini de görme şansını elde edebilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebileceğiniz tur seçenekleri için Vietnam turları fiyatları hakkında bilgi alabilir ve tatilinizi kolayca planlayabilirsiniz.

Vietnam Tatili Ne Kadar Tutar

En ucuz Vietnam turları için tur programlarına göz atarak erken rezervasyon fırsatlarından yaralanabilirsiniz. Vietnam turuna özel tarifeli uçaklarla Saigon'a varışınızın ardından Ho Chi Minh şehir turu ile bölgeyi keşfe çıkabilirsiniz. Opera Binası, Notre Dame Katedrali, Ben Thanh pazarını gezebilir ve ABD-Vietnam savaşı sırasında inşa edilmiş olan Cu Chi tünellerini görebilirsiniz.