•  Türkçe | ₺

Yılbaşı Turları

Çıkış Tarihi
YILBAŞI TURLARI LİSTELENİYOR


Yılbaşı Turları

Hayalinizdeki yılbaşı tatil turları fırsatını geç kalmadan yurt içi ve yurt dışı seçenekleriyle hemen planlayarak, uygun fiyatlar ve cazip ödeme koşullarıyla yakalayabilirsiniz. Hem yeni bir yıla başlamanın getirdiği yenilenme hem de kış mevsimin atmosferine uygun farklı yılbaşı turları sizleri bekliyor.

Yurt İçi Yılbaşı Turları

Dört bir yanında gezilmesi ve görülmesi gereken bir çok yeri olan Türkiye'de, bugüne kadar görmediğiniz yerlere kültür turları kapsamında seyahat edebilir ya da termal oteller gibi seçeneklerin olduğu özel yurt içi yılbaşı turları arasından bir tercih yaparak kış mevsiminin tadını çıkarabilirsiniz. Kayak turları sayesinde uygun fiyatlı olan kayak otelleri, yılbaşında konaklamak için iyi bir seçenek olabilir.

Yurt Dışı Yılbaşı Turları

Yeni yıla farklı bir ülkede, süslenmiş sokaklar ve dans eden insanlar arasında girmek isterseniz yılbaşı yurtdışı fırsatları arasından dilediğiniz seçeneği tercih edebilirsiniz. Romantik bir ortam tercihinizse Paris turları tam size göre olabilir. Eyfel kulesinin süslenmiş haline yılın sadece bu dönemleri şahit olabilirsiniz. Louvre Müzesi, D’orsay Müzesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli, Etoile Meydanı, Champs Elysees ve Zafer Takı Paris'te görebileceğiniz diğer yerlerden bazılarıdır.

Sırbistan’ın başkenti Belgrad yılbaşı turları yurtdışı destinasyonlarda sıklıkla tercih edilir. Tuna Nehri kenarında yürüyüş yapabilir ya da tekneyle nehirde tura çıkabilirsiniz. Balkanların bir başka güzel ülkesi Makedonya’da Üsküp ve Ohrid huzurlu, sakin bir yılbaşı tatili geçirmek isteyenler için idealdir. Ohrid Gölü, Üsküp Kalesi, Büyük İskender Anıtı, St. John at Kaneo Kilisesi ve Atatürk Müzesi mutlaka görülmesi gereken yerlerden bazılarıdır. Türkiye’ye en yakın bir başka Balkan ülkesi olan Bulgaristan’da Burgas ve Varna turuna katılabilirsiniz. Varna Katedrali, Taş Ormanı, Deniz Bahçesi, Nessebar Yarım Adası ve Retro Müzesi gezi planınızda yer almalıdır.

Vizesiz Yılbaşı Turları

Yılbaşı için yurt dışını tercih ederseniz mutlaka vize almak zorunda değilsiniz. Vizesiz seyahat edilebilen ülke seçenekleriyle de vize bekleme stresi ve masrafına girmeden gezebilirsiniz. Pasaport türünüze ve ülkeler arası anlaşmaya göre vizesiz seyahat edebileceğiniz ülkelerden biri Romanya'dır. Bükreş'e gitmek isterseniz umuma mahsus pasaport sahipleri için vize almak zorundadır. Diğer pasaport türlerinin 90 günlük turistik gezilerde vize almasına gerek yoktur. Fas'ın büyülü dünyasına tanık olmak, Sırbistan'da Belgrad'ı görmek ve Makedonya'nın Üsküp ve Ohrid şehirlerinde Balkan rüzgarına tanık olmak için pasaport türü fark etmeksizin 6 aya kadar olan girişler için vize almanıza gerek yoktur. Sizde yeni yıla yenilenmiş olarak girmek istiyorsanız Tatil Olayı ayrıcalıklarıyla yılbaşı tatil turları için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Yılbaşı Galası Dahil Oteller ve Turlar

Eşsiz yılbaşı gala yemeği menüsü ve canlı müzik performansı ile yeni yılı ihtişam içinde karşılamak sizin de hakkınız. Yeni yıl heyecanını ayrıcalıklı konaklama paketleri, benzersiz lezzetler içeren gala yemeği ve çeşitli sanatçılar eşliğinde kutlayabilirsiniz. Yeni yılın ilk kahvaltısına katılma şansı, ya da bazı tesislerde ıslak alanları ücretsiz kullanma fırsatını kaçırmayın.